Eğitimler ve Aktiviteler

Yetişkinler için

Bouldering Workshop

Tırmanışa yeni başlayanlar için düzenlenen bu eğitimde güvenlik kuralları, rota yapıları, temel teknikler gibi konular anlatılır ve uygulanır. Salonda rahat hareket edebilmenize ve tırmanışınızı planlayabilmenize yardım edecek bu eğitim için en az bir gün öncesinden randevu almanız gerekmektedir. Bu eğitimle tırmanış dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz.

Ücret :
520 TL

Başlangıç Seviyesi Grup Dersleri

Tırmanışa başlamak istiyorsunuz veya yeni başladınız, fakat kendinizi nasıl geliştirebileceğinizden emin değil misiniz? Tırmanış teknikleri hakkında hızlı ve eğlenceli biçimde bilgi sahibi olmak için Başlangıç Seviyesi Grup Derslerimize katılın, duvarda ne yaptığınızı bilerek, bilinç ve özgüvenle tırmanmaya başlayın.

Ücret :
4 Ders = 1360 TL
4 Ders + Aylık salon üyeliği = 2040 TL

Personal Training

Birebir yapılan bu çalışmalarda antrenmanınız sizin seviyenize ve hedefinize göre şekillenir. Deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde size uygun zamanlarda planlanacak antrenmanlarla tırmanıştaki eksiklerinizin giderilmesi ve daha iyi bir tırmanıcı olmanız amaçlanır.

Ücret:
Tek Ders = 720 TL

2 Kişi: 1.080 TL

3 Kişi: 1.360 TL

4 Ders = 2.160 TL

4 Ders + Aylık Üyelik = 2.840 TL - 2 Kişi: 4600 TL - 3 Kişi 5.280 TL

Şirket Aktiviteleri

Eğer şirketiniz için farklı ve eğlenceli bir aktivite arıyorsanız, bouldering tam aradığınız şey olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla beraber temel tırmanış tekniklerini doğru bir şekilde öğrendikten sonra, tırmanış ve takım çalışması aktiviteleriyle bu sporla tanışacak ve güzel bir vakit geçireceksiniz. Isteğinize göre düzenlenebilecek ve kurgulanabilecek bu aktivite için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çocuklar için

Çocuklar için Grup Dersi

6-13 yaş arası çocuklara tırmanış branşını tanıtmayı ve sevdirmeyi hedefleyen bu çalışma, yaklaşık 1 saat sürmektedir ve bouldering’in yanında ipli tırmanış tecrübesini de içermektedir. Not: Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon için lütfen 0212 279 8782 numaralı telefonla irtibata geçiniz.

Ücretler:
Tek Ders = 600 TL

Çocuk Grup Dersi (4) = 1.530 TL

Çocuk Grup Dersi (8) = 2.680 TL

Çocuk Grup Dersi (12)= 3.760 TL