Eğitimler ve Aktiviteler

Yetişkinler için

Bouldering Workshop

Tırmanışa yeni başlayanlar için düzenlenen bu eğitimde güvenlik kuralları, rota yapıları, temel teknikler gibi konular anlatılır ve uygulanır. Salonda rahat hareket edebilmenize ve tırmanışınızı planlayabilmenize yardım edecek bu eğitim için en az bir gün öncesinden randevu almanız gerekmektedir. Bu eğitimle tırmanış dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz.

Ücret :
120 TL

Başlangıç Seviyesi Grup Dersleri

Tırmanışa başlamak istiyorsunuz veya yeni başladınız, fakat kendinizi nasıl geliştirebileceğinizden emin değil misiniz? Tırmanış teknikleri hakkında hızlı ve eğlenceli biçimde bilgi sahibi olmak için Başlangıç Seviyesi Grup Derslerimize katılın, duvarda ne yaptığınızı bilerek, bilinç ve özgüvenle tırmanmaya başlayın.

Ücret :
4 Ders = 360 TL
4 Ders + Aylık salon üyeliği = 460 TL

Gelişim Grubu

Bir süredir tırmanıyorsunuz ve nasıl daha iyi olabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Teknik ve taktik becelerinizi bir üst seviyeye çıkartabileceğiniz Gelişim Grubuna katılın, uzman eğitmen desteği ve diğer boulder meraklılarıyla birlikte tırmanmanın tadını çıkarın!

Not: Bu program salonumuzda Mavi Bant(5A-5B+) tırmanabilen, Gri Bant(5BC-6A+) tırmanmakta zorluk çeken tırmanıcılar için uygundur.

Ücret :
4 Ders = 360 TL
4 Ders + Aylık salon üyeliği = 460 TL

Personal Training

Birebir yapılan bu çalışmalarda antrenmanınız sizin seviyenize ve hedefinize göre şekillenir. Deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde size uygun zamanlarda planlanacak antrenmanlarla tırmanıştaki eksiklerinizin giderilmesi ve daha iyi bir tırmanıcı olmanız amaçlanır.

Ücret:
Tek Ders = 150 TL
4 Ders + Aylık Üyelik = 600 TL

Şirket Aktiviteleri

Eğer şirketiniz için farklı ve eğlenceli bir aktivite arıyorsanız, bouldering tam aradığınız şey olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla beraber temel tırmanış tekniklerini doğru bir şekilde öğrendikten sonra, tırmanış ve takım çalışması aktiviteleriyle bu sporla tanışacak ve güzel bir vakit geçireceksiniz. Isteğinize göre düzenlenebilecek ve kurgulanabilecek bu aktivite için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çocuklar için

Çocuklar için Tırmanış Aktivitesi

6-13 yaş arası çocuklara tırmanış branşını tanıtmayı ve sevdirmeyi hedefleyen bu çalışma, yaklaşık 1 saat sürmektedir ve bouldering’in yanında ipli tırmanış tecrübesini de içermektedir. Not: Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon için lütfen 05396976223 numaralı telefonla irtibata geçiniz.

Ücretler:
Günlük = 95 TL
4 ders = 330 TL

Grup Tırmanış Aktivitesi

Gerek okul gezisi, gerekse bir kulüp aktivitesi olsun, belirlediğiniz zamanlarda grubunuza özel düzenlenmiş tırmanış eğitimleri ve aktiviteler düzenliyoruz.

Ücretler:
55 TL (Kişi Başı)

Not: Aktivite süresi 90 dakikadır. Bu aktivite en az on çocuk ile gerçekleştirilebilmektedir. Çocuk sayısı ile değişmekle beraber aktiviteye en az 2 eğitmenimiz eşlik edecektir. Bu aktivite, anaokulları, ilköğretim okulları ve liseler için uygundur.

Doğum Günü Aktivitesi

Çocuğunuzun farklı bir doğum günü tecrübesi yaşamasını ister misiniz? Çocuklarınız deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde, tırmanarak ve eğlenerek uzun süre hatırlayacakları güzel bir tırmanış tecrübesi yaşayabilirler. Ebeveynlerin istekleri doğrultusunda tasarlanabilecek bu etkinliğimiz 6 yaşından büyük tüm çocuklar için uygundur.

Ücretler:
Küçük doğum günü etkinliği = 550 TL (6 çocuğa kadar)
6 Çocuktan sonra = Her yeni çocuk başına + 60 TL

Çocuklar için Personal Training

Çocuğunuzun daha düzenli bir şekilde tırmanış yapmasını ve bu sporda kendini geliştirmesini istiyorsanız, bu dersler tam size göre. Birebir gerçekleştirilen bu derslerde, çocuğunuz eğlenirken aynı zamanda tırmanış hakkında geniş bir yelpazede kendilerini geliştirirler.

Ücretler:
4 derslik eğitim + Aylık salon üyeliği = 400 TL
1 derslik eğitim = 120 TL
Not: Aktivite süresi 90 dakikadır. Bu program, 9-16 yaş arası çocuklar için önerilir.

Boulderhane Tatil Programı

Okul tatili yaklaşıyor ve siz bu süre boyunca çocuğunuzun sağlıklı ve eğlenceli bir aktivite yapmasını mı istiyorsunuz? O zaman oyun, eğlence ve sporun bir arada olduğu tatil programımıza katılın ve çocuğunuz yaz tatili boyunca deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde diğer çocuklarla beraber sosyalleşerek tırmanış dünyasına ilk adımlarını atsın.

Not: Aktivite süresü 90 dakikadır. Bu program, 6-12 yaş arası çocuklar için önerilir. Ücretler :
Deneme Eğitimi : 75 TL
8 Derslik Eğitim : 450 TL
12 Derslik Eğitim : 600 TL