Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Normal Giriş : Günlük 18 TL

                        1 Aylık 120 TL

                        3 Aylık 300 TL

                        6 Aylık 520 TL

                        1 Yıllık 930 TL

Eğitimler:

Bouldering 101 Workshop : Tırmanışa yeni başlayan kişiler için düzenlenen bu eğitimde güvenlik kuralları, rota yapıları, temel teknikler gibi konular anlatılacak ve uygulanacaktır. Salonda rahat hareket edebilmenize ve tırmanışınızı planlayabilmenize yardım edecek bu eğitim için en az 1 gün öncesinden randevu alarak tırmanış dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz. 

Ücret: 50 TL (Giriş ücreti ve ayakkabı kirası dahil)

 

Gelişim Bouldering: Her ayın ilk pazartesi günü başlayan, haftada bir yapılan ve 4 hafta sürecek olan bu eğitim programımız, başlangıç seviyesindeki tırmanıcıların teknik ve taktik becerilerini daha hızlı geliştirmelerini hedeflemektedir. 4-6 kişilik gruplar halinde yapılan bu eğitimde vücudu konumlandırmak, doğru basış teknikleri, tutuş pozisyonları gibi konulardan bahsedilerek tırmanıcının doğru teknikleri öğrenmesi sağlanacaktır.

Ücret: 4 ders için 150 TL (+ Giriş ücreti)

 

Personal Training : Birebir yapılan bu çalışmalarda antrenmanınız sizin seviyenize ve hedefinize göre şekillenir. Deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde size uygun zamanlarda planlanacak antrenmanlarla tırmanıştaki eksiklerinizin giderilmesi ve daha iyi bir tırmanıcı olmanız amaçlanır. 

Ücret: 1 saat için 100 TL (+ Giriş ücreti) - 4 saat için 300 TL (Aylık üyelik ile beraber 350 TL)

 

Kaya Tırmanışı Eğitimi : 2 ayrı günde yapılan 1 saatlik teorik ve 3 saatlik pratik eğitimlerin ardından İstanbul yakınlarındaki bir kaya tırmanış bölgesinde yapılan uygulama eğitimini kapsamaktadır. Katılımcılar bu derslerde düğümler, top-rope emniyet, top-rope tırmanış ve temel tırmanış teknikleri konusunda çalıştıktan sonra uzman eğitmenler eşliğinde doğal kayada tırmanma ve emniyet alma becerilerini pekiştireceklerdir.

Ücret: Ulaşım dahil 400 TL

                                                                                                                                                         © Copyright 2012-2016 boulderhane.net - All Rights Reserved